Tecno katlanabilir telefon pazarına ayar vermeye hazırlanıyor, aynı teknoloji, çok daha ucuz fiyat

Bu cihazlar, yenilikçi tasarımları ve gelişmiş teknolojileri ile yakında teknoloji severlerle buluşacak.

Tecno‘nun katlanabilir telefon pazarına ilk adımı, Phantom V Fold modeli ile 2023’ün başlarında gerçekleşti. Aynı yılın ikinci yarısında ise bu serinin kapaklı versiyonu Phantom V Flip tanıtıldı. 2024’ün ikinci çeyreğine girmemize rağmen, Phantom V Fold’un devam modeli olan Phantom V Fold 2 ile ilgili resmi bir duyuru yapılmadı. Ancak, son gelişmeler, şirketin Phantom V Fold 2 ve V Flip 2 üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Yeni bilgiler, bu cihazların Avrasya Ekonomik Komisyonu’nda (EEC) sertifikalandırıldığını ortaya koyuyor. Phantom V Fold 2 modeli AE10, Phantom V Flip 2 ise AE11 model numarası ile tespit edilmiş.

Tecno katlanabilir telefon pazarına ayar vermeye hazırlanıyor, aynı teknoloji, çok daha ucuz fiyat

Önceki modeller Phantom V Fold ve V Flip ise sırasıyla AD10 ve AD11 model numaralarına sahipti. Bu yeni modellerin, Geekbench test sonuçlarına göre Dimensity 9000+ ve Dimensity 8050 yonga setlerini kullanacakları belirtiliyor. Ancak, aynı yonga setlerinin ilk nesil modellerde de kullanıldığı düşünüldüğünde, bu bilgilerde bazı yanlışlıklar olabileceği üzerinde duruluyor. Bu nedenle, cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinilene kadar beklemek en mantıklısı olacaktır.

Tecno‘nun bu yeni modelleriyle ilgili somut özellikler henüz netleşmiş değil. Ancak sertifikasyon bilgileri ve test sonuçları, yeni nesil katlanabilir telefonların yolda olduğunu gösteriyor. Bu cihazların piyasaya sürülmesi, kullanıcıların daha gelişmiş özelliklere sahip katlanabilir telefonlara erişimini kolaylaştıracak. Tecno’nun bu yeni katlanabilir telefon serisi, pazardaki rekabeti artırarak, kullanıcılara daha çeşitli seçenekler sunmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x